main-category-bg

Як запобігти нападам астми?

Наведені нижче кроки допоможуть знизити ризик нападу астми:

Дотримуйтеся вашого індивідуального плану дій під час астми та приймайте всі призначені ліки;
Проходьте регулярні обстеження з приводу астми — це потрібно робити не менш, ніж раз на рік;
Проконсультуйтеся з лікарем щодо лікування астми та правильного застосування інгалятора;
За можливості, уникайте речей, які спричиняють появу симптомів астми;
Не ігноруйте симптоми. Особливо, якщо вони погіршуються або виникає необхідність застосувати інгалятор із бронхолітиком частіше, ніж зазвичай. Необхідно звернутись до лікаря – можливо, необхідно внести зміни до курсу лікування.

Багато людей з астмою живуть звичним життям, адже лікують свою хворобу у належний спосіб. Маючи індивідуальний план лікування та чітко дотримуючись рекомендацій лікаря, людина може собі дозволити жити без особливих обмежень. Наприклад, є відомі спортсмени, які також страждають від астми, проте ця хвороба не стала на заваді їхнім досягненням.

Дізнайтеся більше

ДАЛI
Ця порада допоможе полегшити дихання

Люди на фотографіях є моделями, це – не справжні пацієнти.

Цей веб-сайт призначений для загальної аудиторії.

Матеріали на цьому веб-сайті мають інформаційний характер та НЕ Є медичною консультацією чи діагностичним засобом. У випадку виникнення питань щодо призначеної лікарем терапії, вживання лікарських засобів, будь-яких симптомів чи питань стосовно способу життя на час терапії, будь ласка, зверніться до лікаря.

Про побічну реакцію на лікарський засіб або відсутність ефекту, будь-ласка, повідомляйте ТОВ «АстраЗенека Україна» за телефоном +38 044 39152 82  або на електронну пошту PatientSafety.Ukraine@astrazeneca.com чи Ukraine-Medinfo@astrazeneca.com

Сайт розроблений за замовленням ТОВ «АстраЗенека Україна». ©АстраЗенека 2021.